Başkan’ın Mesajı

baskanTiamo Grup olarak bizler, Fuar sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 2003 yılından bu yana ülkemizin dört bir yanında yüzlerce fuar projesini hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizler, bugün yurtiçinde ve yurtdışında(Almanya, Amerika, Rusya, Ukrayna, Avusturya) devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir.  Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.  Ajans bünyesi içinde dört departman bulunmakta. Catering depatmanı, mankenlik departmanı, stand yapım departmanı ve fuar organizasyon departmanında çalışan sayısı 16 olup part-time olarak 175 çalışanımız ile istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz. Çalışan part-time personelimizin %90 nı üniversite eğitimi hala sürmekte olan üniversiteli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Tiamo Grup olarak projelerimizdeki hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hizmet kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır.

Yurtiçindeki başarımızı artık yurtdışında da sürdürüyoruz ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Hüseyin CEBE

TOP