Kurumsal

2004 yılında genç bir ekip tarafından kurulan Tiamo Ajans, geniş hostes ve model kadrosuyla prensiplerinden taviz vermeden sektörde öncü ajans olarak hizmetine devam etmektedir.

Tiamo Ajans olarak sektörel açıklığı varolan tecrübesiyle birleştirip iyi bir sinerji yaratmıştır. Kurumların markalaşıp hedeflerine ulaşmak istediği bu yolda tam hizmet ajansı olarak çalışmaktadır. Firmaların öncelikle Kurumsal kimliğini tasarlamakta, daha sonra fuar hizmetleri kapsamında hostes,catering,araç ve ekipman kiralama gibi bir çok ihtiyaç duyulan hizmeti uygun şartlarda sizlere sunmaktadır.

Türkiye’nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren Tiamo Ajans; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, hostes vb gibi yetenekleri temin etmektedir.

Ayrıca Tiamo Ajans olarak yüzlerce yerli ve yabancı modelle, Defile, ekspozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza  ataarak tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir.

Tiamo Ajans insan kaynağını bünyesinde tutmak için “kazandır-kazan” politikasıyla hareket etmekte ve taahhüt ettiği sözlere uyarak, hedeflerine devam etmektedir.

 

TİAMO AJANS VE FUAR MANKENİ firmaları olarak , Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih…
Misyonumuz Sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamak.
Değerlerimiz Güvenilirlik Adil Olmak Dürüstlük Yaratıcılık Hizmet Odaklılık Çevreye Duyarlılık Takım Ruhu İnsana Saygı.
TOP